W naszej kawiarence oferujemy Państwu znakomitą kawę parzoną na kilka sposobów, aromatyczne herbaty, gorącą czekoladę, lody i napoje chłodzące. Do tego oczywiście słodycze i drobne przekąski. Czas spędzony w kawiarence wypełnić można dyskusją, lekturą codziennej prasy lub grą w towarzyskie gry planszowe (dostępne u obsługi). 

Jest to powiązanie kilku zabaw w jedną:

 • podchodów
 • gry przygodowej - komputerowej lub RPG
 • balu przebierańców
 • teatru improwizacji
 • imprezy na orientację
W danej grze uczestniczy od kilku do kilkudziesięciu osób. Gracze przebierają się
w stroje i otrzymują podstawowe wiadomości, wyposażenie i mapy potrzebne do rozpoczęcia przygody. Podczas zabawy gromadzą dodatkowe informacje i na ich podstawie starają się rozwiązać zadanie które jest tematem danej gry. 

Przed każdą przygodą dla uczestników przeprowadzane będzie szkolenie wprowadzające w świat gry. Tak przygotowani gracze podzieleni na grupy wyruszają na teren gry. Terenem na jakim rozgrywać się mogą gry to pomieszczenia w budynku, ogródki, parki lub nawet w przypadku dużych gier kawałek lasu. 


SCENARIUSZE:
- Scooby Doo 

- Klejnot Nilu
- Ucieczka z zoo
- Zamek ninja
- Czerwony kapturek
- Wioska smerfów
- Piraci
 

 

 

Nikt nie powiedział że dorośli nie powinni mile spędzać czasu. Jakże często we własnych domach nie mamy miejsca czy czasu by zagrać w ulubione gry. Specjalnie dla takich osób mamy dwa większe stoły i będziemy oferować kilka gier towarzyskich w naszej wypożyczalni. Oto kilka najbardziej znanych. 

Rummikub to specjalna wersja znanego chyba każdemu karcianego remika. Tutaj za miast kart mamy ponumerowane płytki w kilku kolorach. Celem gry jest wyłożenie wszystkich płytek na stół. Wymaga to koncentracji, spostrzegawczości i umiejętności logicznego myślenia. Jest to dobra gra dla całej rodziny, niezależnie od zainteresowań. 

Scrabble najpopularniejsza na świecie gra w słowa. Gra przeznaczona jest dla 2-4 graczy. Celem graczy jest jak najlepsze wykorzystanie wylosowanych siedmiu płytek z literami posiadającymi różną liczbę punktów. Litery układane są na planszy w słowa w formie krzyżówki. Wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej punktów przypisanych poszczególnym literom. Punkty pomnażać można poprzez ułożenie słowa na specjalnych premiowanych polach. Gra rozwija słownictwo i znajomość reguł językowych u dzieci oraz intelekt każdego niezależnie od wieku. 

Eurobusiness to gra, która została wylansowana w Stanach Zjednoczonych Ameryki w połowie lat trzydziestych ubiegłego stulecia przez firmę Parker Brothers Inc. Szeroko spopularyzowana w Europie cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Stanowi szczególnie interesującą rozrywkę dla młodzieży i dorosłych, rozwija żyłkę handlową i dalekowzroczność w interesach. Zwycięzcą jest gracz, który po upływie ustalonego czasu gry posiada największy majątek. Przy ustaleniu tego majątku sumuje się gotówkę oraz wartości wszystkich posiadłości. 

Dostępne są również : szachy, warcaby, go, domino czy zwykłe karty do gry. Bazę gier będziemy stale rozbudowywać. 

Sala zabaw przeznaczona jest dla dzieci do lat 12. 

Dla najmłodszych do lat 3 została wydzielona osobna przestrzeń do zabawy, zabudowana kolorowymi konstrukcjami, zjeżdżalniami i basenem z piłeczkami. Tutaj nasi najmłodsi pod okiem rodziców mogą nabierać wprawy do przyszłych ekwilibrystycznych wyczynów na "dużej" sali. Maluszki mogą poznać też przyjemność przejażdżki wozem strażackim czy galopowania na koniu. 

Na starsze dzieci czekają specjalne zamkowe konstrukcje zaplanowane w taki sposób by pobudzić ich wyobraźnię. Znajduje się tutaj mnóstwo korytarzy z różnymi przeszkodami które należy pokonać. Dużo wyższe zjeżdżalnie do basenu 
z piłeczkami, trapy, kładki i mostki, które można odkrywać w trakcie zabawy. Duży dmuchaniec gdzie można skakać ile dusza zapragnie. W sali zabaw można wesoło bawić się i równocześnie rozwijać sprawność fizyczną, koordynację ruchową i zmysł równowagi. Oferujemy też automaty zręcznościowe dzięki którym dzieci mogą spróbować swych sił w rywalizacji. 

Zatroszczyliśmy się o Wasze bezpieczeństwo, wszystkie konstrukcje i wyposażenie spełniają surowe normy wymagane dla urządzeń i sal zabaw dla dzieci.

 

Cymbergaj - wspaniała zabawa dla dwóch osób, ćwiczy refleks, celność i szybkość każdy uzyskany punkt premiowany jest okrzykiem radości, gra trwa do dziewięciu celnych strzałów po jednej ze stron lub przez ok. 5 min. 

 

Bujaki - na najmłodszych czeka rozbrykany konik z Dzikiego Zachodu i czerwony wóz strażacki który może przewieźć kilku dzielnych strażaków.

 

Symulatory - wyścigów samochodowych. Wspaniała wprawka do dorosłej jazdy dla przyszłych kierowców. Bezpieczne oswojenie się z mechaniczną lub automatyczną skrzynią biegów. Duży wybór wśród zróżnicowanych tras i bogato wyposażonych samochodów. Wibrująca kierownica oddająca realia jazdy po nierównościach. Wszystko to daje gwarancję satysfakcji dla każdego kierowcy niezależnie od wieku.

FRAJDA to wymarzone miejsce do zorganizowania urodzin lub innych imprez okolicznościowych dla dzieci. Duża przestrzeń, wydzielone salki urodzinowe i liczne atrakcje sali zabaw zapewnia dzieciom rozrywkę w czasie pobytu. 

Dodatki urodzinowe pomogą zapracowanym rodzicom zorganizować udane przyjęcie urodzinowe przy minimalnym zaangażowaniu własnego czasu. 

Jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Wiemy jak sprawić dzieciom dużo FRAJDY! 

Oddajemy do dyspozycji dzieci przepiękne stylizowane na komnaty zamkowe trzy niezależne sale. W każdej z nich znajduje się tron dla solenizanta, duży stół
z ławami dla jego gości oraz wielka skrzynia, w której można bezpiecznie przechowywać prezenty. 

Sala Księżniczki 
"W tajemniczym zamku owym - jak wieść niesie
jest komnata z lustrem - to rzecz pewna
w niej każda dziewczynka poczuje się
tak jak w bajce, jak księżniczka, jak królewna" 


Sala Rycerska
"Gdy ustaną już rycerskie boje 
Gdy światową się okryjesz sławą
ta komnata otwiera swe podwoje
byś odpoczął przed kolejną wyprawą" 


Sala Biesiadna
"Każde dziecko kiedy dobrze się posili
lepszy humor, więcej siły ma.
By z zabawy nie utracić ani chwili
to w pobliżu jest komnata właśnie ta" 

 

 1. Każdy klient otrzyma przy wejściu paragon z nr do szatni i godziną wejścia, który należy okazać przy wyjściu. Utrata ww paragonu wiąże się z dodatkową opłatą.
 2. Za pobyt dziecka na sali zabaw płaci się przy wejściu a dopłaca przy wyjściu wg czasu pobytu.
 3. Dorośli płacą jedynie za swój pobyt w piramidzie.
 4. Urządzenia zabawowe przeznaczone są dla dzieci do lat 12.
 5. Z sali zabaw nie mogą korzystać osoby chore zakaźnie lub brudne.
 6. Za bezpieczną zabawę odpowiada opiekun dziecka.
 7. Dzieci do lat 3 bawią się tylko na wydzielonym "placu dla małych dzieci",
  a poza nim wyłącznie na odpowiedzialność opiekunów.
 8. Podczas zabawy dzieci pozostają w skarpetach lub rajstopach. Natomiast dorośli przebywają obowiązkowo w obuwiu zastępczym dostępnym do zakupu w szatni.
 9. Przed rozpoczęciem zabawy prosimy pozostawić w szatni lub u opiekuna wszystkie przedmioty które mogą ulec uszkodzeniu, zgubić się lub stanowić zagrożenie. Do takich przedmiotów należą również: okulary, kolczyki, pierścionki i twarda zawartość kieszeni.
 10. W kawiarni prosimy uważać na gorące napoje by nie poparzyć bawiących się dzieci.
 11. Osoby zachowujące się niegrzecznie mogą zostać wyproszone.
 12. Za szkody spowodowane przez dziecko odpowiadają rodzice.

Kategorycznie zabrania się:

 1. Wspinania się po zewnętrznych ścianach konstrukcji.
 2. Wspinania się na zjeżdżalnie.
 3. Wspinania się po siatkach zabezpieczających.
 4. Wspinania się na ściany dmuchańca.
 5. Wywoływania bójek i zachowania niekulturalnego.
 6. Wyrzucania kulek poza obręb suchego basenu.
 7. Wnoszenia na teren sali zabaw własnych zabawek.
 8. Niszczenia konstrukcji lub elementów wystroju.
 9. Korzystania z konstrukcji zabawowej przez osoby dorosłe.
 10. Spożywania posiłków i napojów poza miejscami do tego przeznaczonymi.
 11. Spożywania i pozostawania pod wpływem napojów alkoholowych.
 12. Palenia papierosów wewnątrz budynku.